První Blogerfest už ťuká na dveře! Potkáme se?

Jsem máma

Jakkoli je to pro mě šokující a překvapivé, i já se mohu považovat za blogerku. Takovou mini a s nijak oslňujícím zásahem, ale s dobrým úmyslem a snad i trochou smyslu pro humor. A protože v tom chci být ještě lepší a chci, abyste i vy byli u mě spokojení, rozhodla jsem se zúčastnit prvního ročníku akce s názvem Blogerfest.

O co jde?

Blogerfest poprvé

Agentura GetFound se rozhodla uspořádat první celodenní akci pro blogery všeho druhu, zaměření, věkové skupiny a velikosti. Čeká nás den nabitý inspirativními přednáškami, kreativními workshopy a networkingem.

 

Kdo se podělí o své zkušenosti?

 

ČTĚTE TAKÉ:  Krosový přebor potrápil nohy, ale potěšil oko běžcovo

Na stránkách Blogerfestu najdete přesný harmonogram všech řečníků a přednášek. A abychom se mezi jednotlivými přednáškami náhodou nestihli nudit, budeme mít možnost se zúčastnit doprovodných workshopů (například si budeme moci vyrobit krásnou čelenku do vlasů s Došito a nejen ji).

 

Kdy a kde se bude takhle parádní akce konat?

 

 

Blogerfest proběhne 9. června 2018 od 9 do 20 hodin v pražském divadle Venuše ve Švehlovce. Tedy pár kroků od metra Jiřího z Poděbrad. A my mimopražští to budeme mít kousek i od hlavního nádraží. O květinovou výzdobu se postarají kočky z Kytek od potoka. A nebude chybět ani voňavá kávová vzpruha od BirdSong Coffee.

 

ČTĚTE TAKÉ:  Oxyjeune - liftingový krém z řas a pšeničných klíčků

Domů s prázdnou nepůjdeme

Kromě všeho zmíněného se můžeme těšit i na soutěže na sociálních sítích a tombolu. Do ní věnovali krásné ceny tito partneři: Shoptet, Alkohol.cz, InfotoBiano, Plná peněženka.

 

Taky už se nemůžete dočkat?

Já už svoji vstupenku mám. Prý zbývá posledních pár levnějších kousků, tak toho využijte, ať vám neutečou! Kam pro ně?

Vstupenky ZDE